06.08.2005 :: 15:46
ELO! no tak wczoraj bylam w gdansku bylo zarabiscie bylam na targu dominikanskim kupilam tam sobie na tym targu bransoletke z zoltych muszelek i kolczyki rozowe wiszace motylki sliczne :D:D:D a w takim wielkim centrum handlowym "Madison" kupilam 1 blzuke dla brata ffajna i plecak zarabisty oczywiscie dla mnie :P:P:P wiecie ze w tym sklepie madioson byly same znizki nawet 70% a samae dobre firmy jak top secret,diverse,big star,respect, i wiele wiele :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:DD::D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:DD:DD:D:D:D:D:D:D ZAJE**** :] a w jesce innym sklepie takim duzym 2 bluzki dla siostry jedna i dla mnie ale zarabiste :P:):):) fffajnie wogole bylo! a braciszek dzis wyjechal JEST!!!! JUPI!!! kuba wyjechal do wujlka :D JEAAA :):) a dzis pisalam duzo smsow pani sylwia wyjechala w gory,baska ma kotka co ma w dupie motorek,monia teskni,a gosia pytala sie czy gdyby koni chcialaby sie ze mna pogodzic czy bym sie zgodzila,AHA I Z MOJA KOCHANIUTKA ILONA ::D:D:D:D:D:D ;*;*;*;*;**;*;*;* i spotykam sie z nia i karolinka sz. w pon. :D ... i wiele wiele... a ja siedze w domu i pisze :D a na dworze deszcz pada! :[ cos nie komentujecie.. :( a wczoraj spalam z bulba u kolezanki a on u kolegi nie :P i zaraz idzie na urodziny :P hehehe no juz niemam chyba co pisac :P dobra papapapappas KOMENTUJCIE! :):):):):D:D:D A PRZED CHWILA PRZYSZLA KASIA (GROCHU) PO JAJKA I SOBIE POGADALYSMY PAPAPAPAPA :):):P:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D