Yo :] NoCe w NaMiOcIe U MalWiNkI
witam hehe no tam wczoraj i przedwczoraj bylam u kolezanki malwinki pod namiotem.. bylo super byly tam ola j.(jablonka) zarabista dziewczynka barta kolezanka z klasy bylam z nia w kabinie ,martynka j. (bez przezwiska) kochaniutka kumelka znamy sie od malego tez bylam z nia w kabinie,marysia (nieznane nazwisko i przezwisko ) o bozzze ... zabic unicestwic wkurzajaca bardzo !! byla z malwinka w kabinie a teraz sama malwnika G.(golum,malwa) fffajowska kumelka ale smieszna no i bylo zarabiscie taka beka byla wczoraj nie nie wczoraj no mniejsza z tym ale w ostatnia noc jak sie wszyskie nienasmialysmy!tak nas malwina rozszmieszyla o boze ... jak sobie przypomne to do teraz chce mi sie smiac no fajnie bylo a ja wymyslilam nowa piuosenke dziwakow:
wlaz kotek na plotek i mruga oczkami... bo walna go mlotek jak mrugal
wlazl kotem na mniejszy plotek i ma zeza bo walnela go cegla jak robil zeza
wlazl kotek na najmniejszy plotek i ma dziure w tylku bo wlanela go gospodyni i ma dziure
KONIEC DD:
heheh no i dzis jeszcze idziemy do jokera bo zostalo nam z naszej skladki 40,30 zl a bylo 80 zl heheh
ale jak nas ktos straszyl boze... za pierwszym razem bylo najgorzej tak sie balam.. jezu.. no nie dziwcie sie bo jezeli ktos by krzyczal wasze imie i nazwisko jak oni to robili magdaaaa warumzer takim strasznym glosem to... a za 2 razem ktos chodzil kolo naszego namiotu to tez sie balam ale nie tak jak wtedy albo wtedy za 1 razem my mowim bo ten ktos klaskal a my jak jestes agnieszka mankowska klasnij 2 razy a on 4 razy klasnal lol idiota liczyc nie umie jak dziewczyny go nawyzywaly
dobra oniencze bo chyba to wszysko
Pozdro i caluski :* papapaps
AhA JeSzCzE jElEn MoJeGo wYkOnANIa :
YY
(O.o)
( )-
II II
heheh papapapa

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


ZLOOOKAJ co napisały inne POKJJJEMONKI (NIE POKEMONKI GUMISIU :p )
22.08.2005 :: 12:10 :: ahw241.neoplus.adsl.tpnet.pl

Ewelinka:))

Hejka słoneczko:*:*masz supcio blogaska jak zawsze...:))Aha ciesze sie że sie spotkaliśmy nad jeziorkiem i wogóle że Cie widzialam ale juz za 10 dni będziemy sie widziec w szkole:))No to 3maj się:))...bużka:*:*papa...
Talk.pl :: POWRÓT -.- salut dla admirała drewnojada ->