11.08.2005 :: 13:54
Yo :] NoCe w NaMiOcIe U MalWiNkI witam hehe no tam wczoraj i przedwczoraj bylam u kolezanki malwinki pod namiotem.. bylo super byly tam ola j.(jablonka) zarabista dziewczynka barta kolezanka z klasy bylam z nia w kabinie ,martynka j. (bez przezwiska) kochaniutka kumelka znamy sie od malego tez bylam z nia w kabinie,marysia (nieznane nazwisko i przezwisko ) o bozzze ... zabic unicestwic wkurzajaca bardzo !! byla z malwinka w kabinie a teraz sama malwnika G.(golum,malwa) fffajowska kumelka ale smieszna no i bylo zarabiscie taka beka byla wczoraj nie nie wczoraj no mniejsza z tym ale w ostatnia noc jak sie wszyskie nienasmialysmy!tak nas malwina rozszmieszyla o boze ... jak sobie przypomne to do teraz chce mi sie smiac no fajnie bylo a ja wymyslilam nowa piuosenke dziwakow: wlaz kotek na plotek i mruga oczkami... bo walna go mlotek jak mrugal wlazl kotem na mniejszy plotek i ma zeza bo walnela go cegla jak robil zeza wlazl kotek na najmniejszy plotek i ma dziure w tylku bo wlanela go gospodyni i ma dziure KONIEC DD: heheh no i dzis jeszcze idziemy do jokera bo zostalo nam z naszej skladki 40,30 zl a bylo 80 zl heheh ale jak nas ktos straszyl boze... za pierwszym razem bylo najgorzej tak sie balam.. jezu.. no nie dziwcie sie bo jezeli ktos by krzyczal wasze imie i nazwisko jak oni to robili magdaaaa warumzer takim strasznym glosem to... a za 2 razem ktos chodzil kolo naszego namiotu to tez sie balam ale nie tak jak wtedy albo wtedy za 1 razem my mowim bo ten ktos klaskal a my jak jestes agnieszka mankowska klasnij 2 razy a on 4 razy klasnal lol idiota liczyc nie umie jak dziewczyny go nawyzywaly dobra oniencze bo chyba to wszysko Pozdro i caluski :* papapaps AhA JeSzCzE jElEn MoJeGo wYkOnANIa : YY (O.o) ( )- II II heheh papapapa