ElOsIk! ;D
BiWak,GiMnAzJuM,NaUcZyCiElE,NoWa KlASa i WyChOwAWcZyNi ;D

siemka! sorki ze dlugo nie pisalam ale nie moglam wejsc ani na swego bloga ani na talka a wiec.. :/ hehe ale pisze teraz ;]
od piatku do niedzieli bylam na biwaku z moja siostra jej grupa burak,inta :P,jopen,jopek,kasia,natalka,olo,lechu,rumun no i ilonka to byla ze mna :P;] hehe no i bylo zarabiscie taka beczka ;d hehe ;] jopen przez caly czas gadal jak sjjje masz?,joopek takie teksty walil! jak np. mial jechac do sklepu i mowi no to rower pod dupe i jade nie? ;] hehe tak sie smailismy wogle kazdy cos powiedzial :P bylo zarabiscie jednej nocy ilona chyba ze 2 god smiala sie ciagle tak hahahhaha dobra nara ide spac i zaraz znowu :P hehe ;]ffajnie bylo ;D tylko zimno ale co tam :P
hehe a klasa no nawet nawet jestem w klasie z osobami ktore dobrze znam to Justyna Kwiatkowska,Izunia Tatara,Piotrek Krasinski,Rafal Piepiorka,Asia Bogatek,Ola Zboinska,Ewelina P`olec,Ola Stanczak,Kaja Kuncicka ;d fffajne osoby ;] a wych. Edyta Kowalska kazdy mowi ze mam najlepsza wych. hehe udalo mi sie ;] a gimnazjum ;/ no.. neiwiem jak sie polapie :P ale jeszcze nauczyciele od przedmiotow tego sie boje... ;/ hehe ale przezyje ;] ale jaka ilona ma klas.... ;/ uu.. heheh nie zazdroszcze :P
hehe no to wszysko chyba ;]
aha a wczoraj ewelinke spotkalam <:* dla niej> hehe
dobra spadam
papapapaps
POZDRO DLA WSZYSKICH Z BIWAKU ;D I NOWIEJ KLASY I WYCH.
A SZCZEGOLNE DLA BURAKA,JOPENA,ILONKI,JOPKA I EWELINKI ;D
PAPAPAPAPAPPAPAPAPAPS ;* KOMENTUJCIE ;D

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


ZLOOOKAJ co napisały inne POKJJJEMONKI (NIE POKEMONKI GUMISIU :p )
23.08.2005 :: 11:12 :: aja236.neoplus.adsl.tpnet.pl

PAUL!NKA_PAPILI

i zapomnialas jeszcze o kleju,wotasie i świrze POPRAW tą NOTKE!!!
22.08.2005 :: 12:57 :: ajg214.neoplus.adsl.tpnet.pl

PAUL!NKA_PAPILI

a dla mnie nie pozdro? dobra zapamietam to sobie ! a moj tekst 'jestes normalnie boski' albo 'no nie' to co? a i zapomnialas o 'musztardzie po obiedzie' eh... do co mojej boskiej ekipy [;*] to zapomnialas o tomku i lepiej popraw noteczke BIWAK RULZ!!!!
Talk.pl :: POWRÓT -.- salut dla admirała drewnojada ->