ElOsIk :*
no to tak dzis ostatni dzien wakacji a wiec dlatego pisze notecze bo ostatnio niemialam czasu a to namiot u jablonki i spalam u Moni takze wiecie niemialam zabardzo czasu dopiero dzis... ale szybko minely mi te wakacje pod koniec byly najfajniejsze fajnie bylo wszedzie pod namiotem i u Moni hehehe chodzilysmy na podworko tam tez bylo zarabiscie no ale koniec .. juz niedlugo usiade w jednej lawce z izunia hehe
ale tez wczoraj byla beczka o ja!!! przyszly debilki i otwiera paula a ona: czego?! a one: jest magda? a mimo ze bylam paula powiedziala: niema! i trzasnela drzwiami! hehe ale to jeszcze nic poprzedniego dnia przyszly do mnie i oskarzyly mnie jeszcze o kradziesz grochowi pierscionka i lusterka odrazu cala chate jej wynioslam! no i ja trasnelam wtedy mocno drzwiami i przyszedl tata i wszysko mu wyjasnilam no0 i wczoraj znowu przyszly niewiem poco bo jak z dziewczynkami bylysmy u mnie w kuchni to one zapukaly do drzwi i ja juz mam podchodzic do drzwi a slysze mojego tate na korytarzu : moze panienki wejda do domu a one : nie nie nie! a napoczatku powiedzialy dziendobry hehe a tata : nie ale i tak musimy porozmawiac slyszlem ze madzia wam cos ukradla a one tak a co kolczyki aha prosze powiedziec ile te kolczyki kosztowaly a one niewiem dostalam je mowi grochu a tata ale jestescie pewne ze ona wam to ukradla a one tak a tata napewno a co zlapalyscie je zareke jak kradla? a one juz wystarszone bo moj tata krzyczal jezeli nie to ja porozmawiam z waszymi rodzicami a jezeli tak to prosze podac cene ja wam oddam pieniadze... a gosia nie jesli madzia tego nie zrobila to poco a tata wlasnie oto chodzi czy to niejest niegrzecznie codziennie ja nachodzic i oskarzac o kradziez jezeli nie zlapalo sie za reke? jezlei nie zlapalysmcie jej za reke to porozmawiam z waszymi rodzicami a jezeli tak to oddam pieniadze tylko prosze podac sume.. i dowidzenia pania i niechce pan juz tu widzec tata zamknal drzwi bo byly otwarte i koniec hehe ale wiecie jak szybko uciekly kazda do domu o tej poze nigdy sie nie rozchodza!! hehe i dobrze kuzwa juz mnie tak zdenerwowaly :[ hehe ale juz sie tu nie pokaza pod mojimi drzwiami nareszcie!!
dobra koniec tymi debilkami
no i wakacje w sumie byly fffajne ale szybko zlecialy ;/ no a teraz siedze w domu i myusle czy wy poktorej byscie byli stronie ?? newiem ale chetnie przyjme wypowiedzi i nie obraze sie jak bedziecie po ich a ja juz koncze :*
papapapaas ;* kocham was hehe pozdrowionka ;]

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


ZLOOOKAJ co napisały inne POKJJJEMONKI (NIE POKEMONKI GUMISIU :p )
31.08.2005 :: 13:21 :: ahz37.neoplus.adsl.tpnet.pl

Ewelinka:))

Hejka slonko:*:*No niestety juz dzisiaj ostatni dzień wakacji i ta glupia buda czeka nas juz jutro:((Ale ciesze się ze fajnie spedziłaś te ostatnie dni wakacji:))A z tą kradzierzą to już przegięcie,ale twój tata dał im popalić dobrze że ich skrzyczal...No to kończe...Narx i do jutra w szkole:/:/buźka:*:*
P.S Masz superowego blogaska....:D:D
Talk.pl :: POWRÓT -.- salut dla admirała drewnojada ->