ElOS!
ZyCiE,SzKoLa,UcZuCiA...
witam!
no takl pisze w duzzych przerwach ale coz poradze no szkola ... strasznie sie nudze bo jakos narazie wszysko sie psuje neiwiem.. tak jakos dziwnie kiedys.. spotykalam sie z przyjaciolkami.. i wogole bylo inaczej ;/ teraz siedze w domu nudze sie zadna przyjaciolka niema czasu.. ale zycie kiedys sie ulozy =]
szkola.. no tak neiweim na poczatku wydawalo mi sie trudno no bo bylo.. ale teraz juz sie przyzwyczailam.. i narzie niejest zle.. na kazdej lekcji sieedzie z IzUnKa no.. i tyle i czekam na moja kochaniutka MoNiSiE kiedy wroci z Angli ;D =)
a uczucia no jest tak... w niektorych gazetach ktore kupuje ja czy siostra czy mama czytam horoskop zazwyczaj w to niewierze... ale ostatnio przeczytalam ze za duzo przejmuje sie niektorymi sprawami az za duzo no i to byla prawda przejmowalam sie kazda glupia klotnia teraz postanowilam byc bardziej .. optymistka i to sie udaje wstaje juz w lepszym humorze.. i wogole.. jest lepiej... =] za to ja mysle ze chybaza duzo wymagam od przyjaciolek ale niektore sprawy tak mnie denerwuja ze szok!! ah.. :[
ok koncze =*
PoZdRO fOr BeAtKi,IzUnKi,IlOnKi,MOnIsI,MaLwInKi,StAsI,EwElInKi P. i MoJEGo KoChANeGo PoLaMaNcA =* EwElInKa UwAzAj Na W-F NaStEpNyM rAzeM bO zNoW cOs ZlAmIeSZ =] =) =*
PAPAPAP :* KOMENTUJCIE

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


ZLOOOKAJ co napisały inne POKJJJEMONKI (NIE POKEMONKI GUMISIU :p )
09.10.2005 :: 06:46 :: agw15.neoplus.adsl.tpnet.pl

Hej słonko:))Masz fajnego blogaska,tylko nie powinnaś się tyle martwić tyloma sprawami bo jeszcze jakiejś choroby mi się nabawisz albo sobie złamiesz rączke...i co będzie wtedy???A tak propo pisząc o złamaniu to masz fafniutki koniec notki,bardzo mi się podoba:))No dobra będe kończyć...więc papa:))Wpadnij do mnie na www.koffaniutki-serduszko.blog.onet.pl.....no to buźka:*:*3maj się.
P.S.NIe martw się...:p:p
08.10.2005 :: 21:08 :: aeg120.neoplus.adsl.tpnet.pl

PAUL!NKA :-)

i jak zwykle pozdrofka for me :-)
nio wlansie siostra za duzo oj za duzo zobacz na mnie gdy bym ja sie przejmowala wszytskimi to nie wiem ciagle bym w domu siedziala a dla mnie kazdy powod do wyjscia jest dobry hehe a tak po za tym to zobacz wiem ze bys chciala miec duzo przyjaciol ale po co ci to lepiej sobie znajdz 2-3 kumpele ale takie zajebiste tez mialam ostatnio nie ciekawa sytuacje pam,ietasz chyba nie? i nie moglam sie pozbierac pamietasz kto mi pomogł? osoba po ktorej bym sie tego najmniej spodziewala wiec przemysl to i zastanow sie moze sa ludzie wokol ciebie ktorych niedoceniasz? Pozdrofka 3maj sie
08.10.2005 :: 20:43 :: aee232.neoplus.adsl.tpnet.pl

Izunnka

no nie przejmuj sie kochana :P buzka dla ciebie do zobaczenia w szkole
Talk.pl :: POWRÓT -.- salut dla admirała drewnojada ->