08.10.2005 :: 19:29
ElOS! ZyCiE,SzKoLa,UcZuCiA... witam! no takl pisze w duzzych przerwach ale coz poradze no szkola ... strasznie sie nudze bo jakos narazie wszysko sie psuje neiwiem.. tak jakos dziwnie kiedys.. spotykalam sie z przyjaciolkami.. i wogole bylo inaczej ;/ teraz siedze w domu nudze sie zadna przyjaciolka niema czasu.. ale zycie kiedys sie ulozy =] szkola.. no tak neiweim na poczatku wydawalo mi sie trudno no bo bylo.. ale teraz juz sie przyzwyczailam.. i narzie niejest zle.. na kazdej lekcji sieedzie z IzUnKa no.. i tyle i czekam na moja kochaniutka MoNiSiE kiedy wroci z Angli ;D =) a uczucia no jest tak... w niektorych gazetach ktore kupuje ja czy siostra czy mama czytam horoskop zazwyczaj w to niewierze... ale ostatnio przeczytalam ze za duzo przejmuje sie niektorymi sprawami az za duzo no i to byla prawda przejmowalam sie kazda glupia klotnia teraz postanowilam byc bardziej .. optymistka i to sie udaje wstaje juz w lepszym humorze.. i wogole.. jest lepiej... =] za to ja mysle ze chybaza duzo wymagam od przyjaciolek ale niektore sprawy tak mnie denerwuja ze szok!! ah.. :[ ok koncze =* PoZdRO fOr BeAtKi,IzUnKi,IlOnKi,MOnIsI,MaLwInKi,StAsI,EwElInKi P. i MoJEGo KoChANeGo PoLaMaNcA =* EwElInKa UwAzAj Na W-F NaStEpNyM rAzeM bO zNoW cOs ZlAmIeSZ =] =) =* PAPAPAP :* KOMENTUJCIE