SsSsSiEmKa!! ;*
Opis przyjaciolek i kolezanek!

a wiec tak:

BiSkA!!:

Super przyjaciolka wspanialy charakter i wogole zawsze pomoze,doradz przez 6 lat chodzilam z nia do klasy kochanej VIa ale coz poszla do sasranego Kwidzyna do skzoly ale dalje utrzymujemy kontakt!! No ja wymyslilam klub Dziwakow no i ja jestem szefem z Mysza a Biska zastepca mojim!! kocham ja poprostu jak przypomne co na koniec my razem wyrabilaysmy ;* ah... szkoda ze poszlas tam.. ;] no to chyba tyle aha nie.. Biska jest wysoka ja wiem chyba blondynka krecone sliczne wloski oczki chyab niebieskie albo zielone cos takeigo ;] hehehe pozdro sloneczko!! kocham cie (ale niemyslcie ze jestem innej orientacji) jako przyjaciolke oczywiscie!! ;D hehe ok

OlA sTaSiA!!!:

no tak z stasia chodze dopiero 1 raz do klasy super kolezanka!! niebieskie oczy proste sliczne wloski i jest poprostu sliczna bardzo fajny charakter jak raz izunki niebylo to z nia siedzialam taka beczka ze szok!! zawsze rozumie tez ja normalnie kocham!! ;*

IlOnKa!!!:

super przyjaciolka niestety nie trafilysmy znowu razem do klasy szkoda ilonka ma ciemna karnacje czrane wlosy i proste kazdy chlopak za nia lata jest sliczna!! hehe zawsze zrozumie ZAWSZE!! wszysko i POMOZE!! charakter super newieim teraz szkoda ale sie tak nie trzymamy ale kiedys w VI kalsie .. o.. to inna sprawa ;* hehe kocham ja BARDZOOOOOO!!!!!!!!!

IzUnKa!!!!!:

No tak.. przyjaciolka kohcna zawsze broni ucisnionych.. ma dobre serduszko i smiesznego bratanka!! siedze z nia na kazdej lekcji i z nia zawsze jest beczka ;D izunka ma przepiekne wlosy takie krecone!! i jest bardzo ladna nierozumiem ze niekotrzy chlopacy niewidza niektorych dziewczyn niemowie o izie ale ogolnie ale wrocmy do izy ... ;D heheb no co tu pisac zawsze mozna sie z nia posmiac i pozartowac i z jej smiechem to juz wogole SUUUUPER!! buzka slonce! ;*

MoNiSiA!!!:

o boziu.. normalnie laska.. sliczna ona jest a siostre jaka ma zarabista!! z nia zawsze mozna naprawde powaznuie pogadac bardzo ja kocham!! mozna z nia siew posiac pogadam i ona zawsze ci doradzi!! coz tu pisac.. no charakter hm.. nerwus!! zawsze sie tak dzrze a potem sie smieje!! ;D teraz jej ostatnio niewidze bo przeciez jest w angli u tatusia i TEKNIE ZA NIA BARDZOOOOOOOOOO!!!!!!! ;* KOCHAM JA AH.. big buzka dla niej!! ;*

ok narazie to koniec na dzis chyba ;] papapaps

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


ZLOOOKAJ co napisały inne POKJJJEMONKI (NIE POKEMONKI GUMISIU :p )
16.10.2005 :: 20:27 :: agn33.neoplus.adsl.tpnet.pl

Ilonka=)

Hehehe dziekuje pieknotko ze taki opisik ale jak zwykle przesadzasz moim zdaniemmm ;p;p !! ale mimo to dziekuje i jest mi milo ze tak optymistycznie myslisz o mnie:* dziekuje, a blogasek.........SUPER trzymaj sie slonko, pozdrawiam paa
10.10.2005 :: 21:01 :: 80.50.42.102

Hmmm..ściągaczu jeden...;p;p Koffmam CIę...Dzięki za milutki opisik...;p;pPzdr for you baby:*:*:*
10.10.2005 :: 20:06 :: aeg121.neoplus.adsl.tpnet.pl

IzUnKa

dzieki madziaa...:* buzka dla ciebie POZDRO 4ALL
Talk.pl :: POWRÓT -.- salut dla admirała drewnojada ->