SiEmKa!!
PoWrOt MoNiSi =*,SzKoLa,UrOdZiNkI sUcHi!!

no tak monia wrocila przedwczoraj ;D bardzo sie ucieszylam bo tak jestesmy z iza na 2 pietrze bo tam mialysmy lekcje i ona mowi zebysmy poszly na dol zeby zobaxczyc plan i tak iza mowi a wiesz ze monia przyjechala ? a ja TAAAK??!! a ona no dzwonila do mnie.. heheh dzis bedzie w szkole ;D a ja ale super i ciagle schodzimy ze schodow i patrze nagle monia a ja AAAAAAAAAAAAAAA!!! a caly korytarz na mnie hehe jak ja sie ucieszylam a jakie mi zajeb***** skarpetki kupila takie strasznie meciutkie takie puchowe ale takie suuuuper ;D a izie kupila takie sliczne kolczyki!! ale tak sie ucieszylam Kocham cie monia!! =* buzka

szkola.. hm.. no skzola bozeee trudno.. a szczegolnie na tym nuuudnym polaku i teraz na dodatek mamy krzyzakow oczwiscie nie przeczytalam bo bym chyab glupia byla a kalsa beznadziejna ogolnie poza paroma osobami ale czasami to jest taka beczka na lekcjach

jutro suchi urodzinki!! mam cos dla niej ale opisze wam jutro WSZYSKIEGO NAJ NAJ NAJ NAJ NAJ SUCHI!! BUZKA SLONECZKO =*
chcecie to mozecie w komentarzach pisac dla niej zyczonka :d

hehe ok koncze papapapas KOMENTUJCIE

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


ZLOOOKAJ co napisały inne POKJJJEMONKI (NIE POKEMONKI GUMISIU :p )
19.10.2005 :: 15:29 :: ahf117.neoplus.adsl.tpnet.pl

PAUL!NKA :-)

eh hmm nie skomentuje a moze tylko pozdrowie monike :-)
18.10.2005 :: 21:50 :: 80.50.42.114

superowski blog !! Śmierzdeilku niewiesz jak ja cię lubie!!!!!! Jests zajebista poprpstu!! Oj mój śmieszny śmierdzielku! pap narazicho
18.10.2005 :: 20:23 :: 80.50.42.102

więc tak ciesze się, że MOnia przyjechała!!!! A Ty dziwaku nie zapomnij złożyć życzeń dla Suchii....
:P:P No padr 4all:L*:*
Talk.pl :: POWRÓT -.- salut dla admirała drewnojada ->