SiEmKa!!
SzKoLkA,KlOtNiA z DebIlKaMi,SwIeTo ZmArLyCh,DzIsIeJsZy DzIoNeK

sorrki zedlugo niepisalam ale szkola...
no tak .. pierwsze szkola.. ah.. no ciezko.. ;/ a szczegolnie z polaka bo krzyzakow omawiamy i takie nudy ze szok.. :[ no a tak to reszta jakos ujdzie.. ale klasa hm.. no taka sobie ;/ aha.. ostnio mielismy miec nowa kolezanke sandre w kalsie byla 1 dzien niemke ale jakos sie jej tu niespodobalo ;/

klotnia.. no tak wczoraj uslyszlam od pewnych osob ze gosia i kostka i grochu rozeslaly wogole po calych prabutach ze mnie i wogole reszte osob wychowoje ulica.. tak sie wkurzylam.. i teraz takie ploty rozesle na ich temamt ze szok!!!!!!!

no tak niedlugo swieto zmarlych i teraz 4 dni wolnego ;D jeaaaa a najbardziej lubie w swieto zmarlych chodzic po cmentarzu tak wszedzie znicze pieknie swieca i wlasnie ide z dziewczynkami pod wieczor zobaczyc ah.. super ;D [*][*][*]

no tak dzis pojechalam z chrzesnymi i mama na cmentarz posprzatalam troszke.. i poszlam na spotkanie z jablonka ;] poczekalam chwile niebylo jej to poszlam do martynki i nagle dzwoni jablonka i przyszla do nas a potem poszlysmy do martynki na chwile a potem do jablonki taka beczka byla ze szok jak sie bawilysmy w W11 heheheh super bylo ;D jutro nieweim co bede robila ;/ hehehe ale to sie zobaczy jutro ok chyba wzysko a wiec koncze...

PoZdRo DlA wSzYsKiCh ;*

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


ZLOOOKAJ co napisały inne POKJJJEMONKI (NIE POKEMONKI GUMISIU :p )
29.10.2005 :: 19:30 :: aef78.neoplus.adsl.tpnet.pl

PAUL!NKA :-)

oj Madzior , wspolczuje ci z tymi idiotkami ;/ na twoim miejscu jak bym je zlapala to by nie przezyly tego swpotkania pojebane one jakies sa ehh ja sobie z nimi porozmawiam ;D
nio i baw sie poki mozesz , bo niedlugo ci zostalo tylko pare latek a pozniej to juz bedziesz ' za stara na takie numery ' jutro moze sie wybierzemy na cmentarz co ty na to? ja bym poszla chetnie ...
Talk.pl :: POWRÓT -.- salut dla admirała drewnojada ->