EmMmMmMaAaA!!
KoScIoLeK,u JaBlOnKi,CmEnTaRz

no takm dzis poszlam na 11.30 z jablonka do kosciolka martynka tez miala isc ale niestety chora.. ;/ i tam siedzilaysmy w 1 lawce i takie slodkie dziecko przybieglo i tak biegalo i sie cieszylo a jak spojrzalo na jablonke i ucieklo o malo sie nie rozplakalo hehe wiedzialam ze jablonka jest taka przerazajaca

potem poszlysmy do martynki ale akurat wychodzila do kosciola nierozumiem z nami niemogla isc a z mama mogla to poszlysmy do jablonki taka beczka byla jak dzwonilsymy do.. niewazne ale chyba najwieksza beczka byla z Gory... hehe aha do niej:
Gora debilko chcesz to sobie mozesz nadal pisac te swoje bezsensowne smsy.. mnie to nie ruszaa..
a tak pozatym to bylo fajnie a szczegolnie jak mialam przejsc kolo draka o boze zrobilam sie balada jak sciana.. boje sie takiego bydlaka jak byl maly to wygladal na bezbronego a teraz?? ale fanie bylo jak na sebka i jabola zucil sie drako bo probowali przejsc a sebek to wyfrunol z tego ogrodka

potem po jakims dluzszym czasie spedzonego u jablonki w pokoju postanowilsmy isc na cmentarz niedaleko.. i tam zrobilsmy taki grob jeden jakas tam przyszywana rodzina jablonki niewiem.. i tak posto bylo a po naszym odwiedzeniu odrazu sliczniej heheh... no i poszlam do domciu.. aha .. i jeszcze poszlysmy do martynki te wyjscie jej do koscioola pogorszylo jej stan zdrowia bo przez domofon miala taki zachrypniety glos.. straszny ..

ok myskam.. to chyba wszysko

PoZdRo FoR MaRtYnKa i JaBlOnKa... AhA i WsZySkIeGo NaJ NaJ NaJ
NaJ NaJ NaJ NaJ NaJ NaJ NaJ NaJ NaJ NaJ NaJ NaJ NaJ NaJ NaJ NaJ
DlA MaRuNi KtOrA mA dZiS uRoDzInKi ;*;*;*

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


ZLOOOKAJ co napisały inne POKJJJEMONKI (NIE POKEMONKI GUMISIU :p )
02.11.2005 :: 17:47 :: agx4.neoplus.adsl.tpnet.pl

MaDzIorKa :*

heheh te ostatnia notecke to niewiem kto pisal ale przypuszczam ze biska a wiec
01.11.2005 :: 12:05 :: 80.50.42.114

Hej Madziusiu!!!Śmieszne było z tym dzieckim w kościele!!A co to jest za Martynka??!!Fjnie prowadzisz te notki! umnie w blogu to juz mi się nie chce nic robić ;/!!ppapa <buźki>
31.10.2005 :: 20:32 :: cmd22.neoplus.adsl.tpnet.pl

PAUL!NKA :-)

noo fajnie ;-)
31.10.2005 :: 18:16 :: 80.50.42.102

Biska

Nie chciało mi się czytać notek..ale co tam....Ale przeczytałam, że Gośka bzdety o Tobie rozgadała.....omg...co za chamstwo..jak takim można być:( no dosłwownie nie lubię chamstwa i góralskiej muzyki:)))PZDR 4you:**
31.10.2005 :: 14:00 :: aeb17.neoplus.adsl.tpnet.pl

Ewelinka:*:*

Hej słoneczko:))Super bloguś tylko pozazdrościć:))Pozdrowinki dla całej rodzinki:))3maj się...Koffam Cię...:*:*
31.10.2005 :: 13:07 :: com36.neoplus.adsl.tpnet.pl

te dziecko to nie mnie sie przestaszyło tylko ciebie pozdro dla ciebie tez i pamietaj ze idziemy we ftorek na cmetaz o 19 okis !! pozdro dla ciebie i dla martynki mam twoje rekawiczki !!

Talk.pl :: POWRÓT -.- salut dla admirała drewnojada ->