SiEmMmMaAaA!!
ChOrA =(, DokLadniEj pRzEzIeBiOnA

no bog mnie ukaral :p jestem chora.. no nalezalo mi sie chociaz jeden dzien odpoczynku od tej glupiej budy i polskiego.. aha wczoraj mialam wieczorek napoczatku nudmo jak zawsze potem .. hm.. glupio.. zdenerwowalam sie ;/ bo przyszli champion,pulas,mali (kuzyn),baku,papis ja nieam nic przeciwko nim ale dla reszty klasy bylo to niezreczna sytuacja no jeszcze Monia przyszla ale to klasa sie zgodzila pozniej oni poszli i iza,monia i sandra tez.. wkurzylam sie troche ale co tam bo pozniej bylo najfajniej pani oraganizowala konkursy ja tanczylam z wisla hehe no i dzieki nam ci co poszli i ci co nieprzyszli niemamy sprawdzianu ze slowek z angola ;D hehe fajnie a ja i tak bym niemiala wiecie tak sobie myslalam ze tak mialam kiedys zaje** klase no i wych.P.Sylwie ;* i ona byla od jangielskiego a moja nowa wych. tez jest od nagola i my bylismy P.Sywli pierwsza klasa wiecie w wychowawstwie i teraz tez jesem bo niemy bo nasza stara klase rodzielili ale wiecie jak ja kocham p.Sylwie ona jest taka super bylismy dla niej jak jej dzieci tak nas obdarowywala miloscia ale ja gadam hehe.. no.. ale pEdzia tez niejest zla.. ;/ hm.. no i cot tu pisac chyba nic juz a wiec pappapap

Nie ma Cię…
Byłeś?..
Chyba tak,
Przez chwilkę,
Jedną,
Ulotną
Zdawało mi się…
Nieważne.
Ważne że teraz Cię nie ma.
Teraz gdy łzy
Spadają
Bezwładne na moją poduszkę
Mocząc włosy
Twarz
Serce….
To które tak zraniłeś.

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


ZLOOOKAJ co napisały inne POKJJJEMONKI (NIE POKEMONKI GUMISIU :p )
09.11.2005 :: 18:00 :: ahc166.neoplus.adsl.tpnet.pl

MaDzIorKa :*

heheh albo ja grzybolina z piepiorem p. Helence na leb napluli
09.11.2005 :: 17:56 :: 80.50.42.102

Jakby tu zacząc...a napiszę coś bez sensu..tak więc wracaj do zdrówka jak najpredzej..i oczywiście żeby Ci się poszczęściło w miłości:];] Tylko nie za długo miej ten szablon....bo mi się zbytnio nie podoba,...poprostu nie lubię takich klimatów, ale jak on odzwierciedla twoją duszę to go miej pozwalam Chciałabym wrócić do podstawówki..na rele, gdzie pani Helenka opowiadała nam o tym jak pofarbowała włosy, pamiętasz..dobra już się nie rozczulam.. Buźka:*:*
Talk.pl :: POWRÓT -.- salut dla admirała drewnojada ->