SiEmKa!
DlAcZeGo??

no teraz troszke smutniejsza notecka.. ;/ wiecie bede tu dodawala wiersze ale one sa takie drastyczne o cieciu sie nigdy tego nierobilam i niemam zamiaru.. ;/ ale mysle ze takiewiersze pasuja do tego szablonu...

DlAcZeGo?? wlasnie dlaczego ja mam takie zycie jest ono dziwne i smutne mam ego dosyc.. ;( weszlam na taki blog.. pisze to dziewczyna w podobnej bardzo sytuacji co ja kogos kocham a mnie nie.. niemam zadnych zaufanych przyajiciol.. chcialabym cofnac czas i naprawic wszysko i wrcic tam gdzie byl mi dobrze w taki czas gdzie bylam usmiechnieta ale ak sie nieda ale chcialabym wrocic

Złość…
Cholerna, paląca złość…
Na samą siebie…
Płacz.
Łzy.
Więcej łez.
Postanowienie.
Scyzoryk...
Tępy czy nie…
Obojętne,
Może się uda.
Tnę,
Ręce się trzęsą.
Gorąco…
Krew,
Ból,
Ulga….
Nareszcie…

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


ZLOOOKAJ co napisały inne POKJJJEMONKI (NIE POKEMONKI GUMISIU :p )
13.11.2005 :: 12:24 :: aed127.neoplus.adsl.tpnet.pl

PAULINqA

Magda kto to? kto jest tym nie wartym twojego spojrzenia twojego uczucia ...
ja ci sie staram o wszytskim mowic ale ty jestes zamknieta w sobie nie rozumiem nic juz nie rozumiem...
12.11.2005 :: 18:53 :: ahk9.neoplus.adsl.tpnet.pl

Ewelinka:*:*

O a tu co moje KOFFANE SŁONECZKO takie smutne:((Kurcze!!!:((Madziu co jest???Jeśli chodzi o sprawy miłosne to nie martw się z czasem będzie dobrze:))Uwiez,Ja tez nie raz tak miałam,że ktoś mi się podobał i czułam coś do tej osoby a on nic:((Zupełnie mnie olewał i nie czuł tego samego co JA do niego:((Ale teraz jest już SPOX:))Postaraj się o nim zapomnieć,a chyba wiem o kogo chodzi!!!Ale tak szczerze to zasługujesz na lepszego chłopaka,a on nie jest CIEBIE wart!!!Uśmiechnij się...pamiętaj masz mnie i innych:))3maj się cieplutko:*Całuski:**P.S.Będzie dobrze:))
11.11.2005 :: 17:00 :: agq241.neoplus.adsl.tpnet.pl

PAULINqA

...
Talk.pl :: POWRÓT -.- salut dla admirała drewnojada ->