17.11.2005 :: 19:39
EeEeEeElOoOo!! W KoNcU jEsTeM.. hehe no tak ma pol godziny na kompa bo za mame zrobilam kolacje trzebna byc dobrym hheheh zasluzone 30 minut w skzole nic sie niedzieje ;/eheh tylko jutro 2 klasowy gera i angol u.. ;/ jak ja sie ciesze we wtorek i w srode mamy jakby wolne tylko przychodzimy na 2 godziny a czwartek i wtorek najwiecej lekcji przynajmniej jeden z nich odpadnie i chyba bedziemy szli do kina jak wiele klas hehe fajowsko bedzie amm nadzieje a pozniej cel ----> PoDsTaWoWkA hehe spotkam jablonke i martynie dzis jest dyskoteka dla kotow wlasnie trwa czyli dla mnie hehe ale nieposzlam bo: po 1.Niemialam z kim mozna tak powiedziec jakbym chciala to bym miala 2.jutro 2 klasowy to wiecie postanowilam sobie powtorzyc a po 3. mam poczucie humoru ale nienawidze ukladac wlosow a tam bylo tapirowanie :[ ale tak to bym poszla pewnie bedzie fajnie ;/ ale dobra bylo minelo hehe ok to chyba wszysko teraz gadam z MaLwA o klasowce z angola :/ ona juz miala hehe ok t apapapaps PoZdRo FoR MaLwA,MaRtYnKa,JaBlOnKa,OlCiA s.,EwElInKa P. ;* bu$ka ;*