ElOoOoOoO!!!
DaWNO mNiE nIe ByLo CoOoOo??

hehe siemka ! no narescie jestem niedosc ze ta glupia kara to ejszcze komp sie zepsul juz wytrzymac niemoglam!! o boze coza meczrania!! hehe a tak ogolnie to nic sie nie zmienia tylko dni mijaja a za 7 DNI MAM URODZINKI hehe niemoge sie doczekac w klasie nudy nic sie niedzieje.tylko zaczelam chodzic na sksy z koszykowki hehe wiecie dziewczyny niektore to juz super graja ale troche pocwicze i bedzie GOOOd a z reszta mam w parku kosz, pilke do koszykowki jutro pocwicze hehe oczywiscie z OLUNIA i EWELINKA zawsze beczka dzis tak sie smialy niewiem na czym AA WIEM NA MATMIE!! tak sie cieszyly a olka to stale banana wali ciagle sie usmiecha suuuper no to konxcze

ok papapapas

POZDRO FOR OLUNI I JEJ PRZYSZKLEGO CHLOPAKA ,BISKA,JUSTYNKA,EWELINKA!! KOMENTUJCIE

Imię:


Wy¶wietlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


ZLOOOKAJ co napisały inne POKJJJEMONKI (NIE POKEMONKI GUMISIU :p )
26.11.2005 :: 12:13 :: ahd248.neoplus.adsl.tpnet.pl

MaDzIorKa :*

dzieki malwina!! hehehe ;) zaraz powchodze na wasze blogaski ;D
26.11.2005 :: 00:09 :: 82.177.183.67

Malwina

A gdzie pozdro dla mła? (czyli mnie). Prosze je tu szybciutko wstawić, ale to zaraz! A tak na marginesie wolę byc z tob± w drużynie w kosza żeby cie nie kryć, bo w razie czego....nie chcę wydawac kieszonkowych na odszkodowanie dla ciebie <lol2>. Naraska!
26.11.2005 :: 00:05 :: 80.50.42.102

No prawda dłuuugo Cię nie było...:):) A co się stało pomiędzy Tob± a Kar±?? JAk co¶ to napisz na gg:):) hehe dziekuę za pozdróóffka:):) jak chcesz to wejdż na mojego blogasa:P Pzdr 4u:*:*
25.11.2005 :: 21:44 :: aeh170.neoplus.adsl.tpnet.pl

Ewelinka:*:*

Hej Misiek:*:*No super blogu¶ no i dzionek widze że też jako¶ tak min±ł:))Wpadnij do mnie na www.koffaniutkie-serduszko.blog.onet.pl i zostaw komcia...papa:))BuĽki:*:*
25.11.2005 :: 20:43 :: agt101.neoplus.adsl.tpnet.pl

PAUL!NKA :-)

nio wiec jakos to leci widze ;) i dobrze...
25.11.2005 :: 19:43 :: 80.50.42.114

Olka hehe

Nio siemka!!a ja to nie olka smierdzielu!!ale dzinks za pozdro!!ja to zawsze się ¶mieje! Normlanie jestes zajebista!!takie teksty walisz!!dobra paappapa
Talk.pl :: POWRÓT -.- salut dla admirała drewnojada ->