SsSsSiEmKaS!! ;*

heh pisze noteczke bo mi nuuudno ;/ moja izunka chora jest :( hehe ale juz jutro idzie do szkoly :) hehe wiecie ta nowa dziewczyna Sandra jest wporzatku ostatnio lepiej ja poznalam mila,zabawna wogole suuuper :) hheheheh zalozylam sie z nia o paczke gum ale i tak wygram :P:) no a izunia jedzie we wtorek do Wloch.. ;/ naczy napweno jedzie ale jej brat byl na ziy wywiadowce i powiedzial swojemu tacie ze moze iza niezdac i iza moze niepojedzie ale jak to mwoi i tak pojade i tak :) heheh no a tak wogole to nic sie niedzieje ale jak nna zime znow dosyc cieplutko :) heheh a wigilie mamay przelozona na nastepny czwartek jak wszyskie klasy.. :/ tak tylko izuni juz niebedzie :( hehe ale neiwiem jak to bedzie :P a tak wogole to nuuudy.. hehe szczescie bo ostatnio z nikim sie niepoklocilam wiecie wszysko zaczyna sie ukladac. Juz z nikim sie nie kloce ale niechce krakac.. ;/ o idiotkach zapomnialam.. i jes coool a gosia miala ostatnio miala urodziny zlozylam jej zyczenia bo w koncu kiedys bylysmy wspanialymi przyjaciolkami z reszta tez mi zlozyla :P hehe fajnie jest wogole narazie :) ciesze sie ok to narazka KOMENTUJCIE KOCHANI ;*;*;*;*

PoZdRO FoR BeAtKa;*,LaSiCa;*,LiPa;*,KaRoLiNka;*,SaNdY;*,IzUnKa;*


od paula: magda dlaczego ty jestes taka pusta? wiem ze chcesz zeby ten blog byl fajny itd ale nie pomoze ci w tym kopijowanie czyjejs pracy ;/ doskonale wiesz ze ja te wiersze sama napisalam ;/ i te ktorych ja nie pisze sa podpisane autorem na moim blogu i tez dobrze o tym wiesz a wiersz ktory od ciebie wzielam TEN JEDEN WIERSZ! mie podpisalam go bo nie chcialas powiedziec kto jest jego prawdziwym autorem ;/ sama sie wkopujesz nie rozumiem cie przez ostatni czas tak strasznie sie zmienilas ;/ negatywnie... pusta lalka sie z ciebie zrobila na dodatek histeryczka po co to wsyztsko? po co...

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


ZLOOOKAJ co napisały inne POKJJJEMONKI (NIE POKEMONKI GUMISIU :p )
23.12.2005 :: 16:52 :: acrz159.neoplus.adsl.tpnet.pl

***Ewelinka***

Zdrowych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia, suto zastawionych stołów i udanej zabawy oraz pogodnych spotkań w gronie rodzinnym i miłego odpoczynku życzy ...Ewelinka:*:*
P.S.Super bloguś...wpadnij do mnie:))www.koffaniutkie-serduszko.blog.onet.pl
16.12.2005 :: 20:40 :: acrp204.neoplus.adsl.tpnet.pl

paula

ty poprostu nie rozumiesz paru rzeczy najwyrazniej nie rozumiesz .
Mowie ci ze sama to pisalam wiec sama pisalam
to chyba jasne
zmieniaj sobie bloga prosze bvardzo na moje nie wchodz przez ciebie musiaalm haslo zalozyc
mniejsza z toba
16.12.2005 :: 19:51 :: acrn144.neoplus.adsl.tpnet.pl

MaDzIorKa :*

jestes najgorsza sistra na swibie!!
15.12.2005 :: 18:38 :: actg234.neoplus.adsl.tpnet.pl

MaDzIorKa :*

a z reszta ten wiersz twoj jedyny ktorego napewno sama nie ukladalas to on zaraz zniknie bo inne noty przyjda!!
15.12.2005 :: 18:37 :: actg234.neoplus.adsl.tpnet.pl

MaDzIorKa :*

tak mtylko ty tez moje wiersze z bloga opiujesz wiec wiesz.. jak ci sie niepodoba to niemusisz wchodzic na tego bloga ja ci niekarze!!!
14.12.2005 :: 20:40 :: afw189.neoplus.adsl.tpnet.pl

paula

magda kurwa wez te podpisy zrob ;/
bo mi normalnie noty kopijuesz bez przesady aj pierdole wiesz jakie to jest denerwujace ? zachowujesz sie jak jakas kserokopiarka ;/
albo skasuj tamta note najlepiej o ksiezniczce
bo to ejst identyczna jak u mnie na blogu z ta roznica ze ja to sama wszystko ukladam a ty kopijujesz ;/

ps fajny szablon
14.12.2005 :: 20:00 :: 80.50.42.102

BI$KA

Hehe...dzieki za pozdro;-):) hm.....co by tu napisać.....wiem co napiszę, już napisałam <---LOL
Talk.pl :: POWRÓT -.- salut dla admirała drewnojada ->