14.12.2005 :: 19:39
SsSsSiEmKaS!! ;* heh pisze noteczke bo mi nuuudno ;/ moja izunka chora jest :( hehe ale juz jutro idzie do szkoly :) hehe wiecie ta nowa dziewczyna Sandra jest wporzatku ostatnio lepiej ja poznalam mila,zabawna wogole suuuper :) hheheheh zalozylam sie z nia o paczke gum ale i tak wygram :P:) no a izunia jedzie we wtorek do Wloch.. ;/ naczy napweno jedzie ale jej brat byl na ziy wywiadowce i powiedzial swojemu tacie ze moze iza niezdac i iza moze niepojedzie ale jak to mwoi i tak pojade i tak :) heheh no a tak wogole to nic sie niedzieje ale jak nna zime znow dosyc cieplutko :) heheh a wigilie mamay przelozona na nastepny czwartek jak wszyskie klasy.. :/ tak tylko izuni juz niebedzie :( hehe ale neiwiem jak to bedzie :P a tak wogole to nuuudy.. hehe szczescie bo ostatnio z nikim sie niepoklocilam wiecie wszysko zaczyna sie ukladac. Juz z nikim sie nie kloce ale niechce krakac.. ;/ o idiotkach zapomnialam.. i jes coool a gosia miala ostatnio miala urodziny zlozylam jej zyczenia bo w koncu kiedys bylysmy wspanialymi przyjaciolkami z reszta tez mi zlozyla :P hehe fajnie jest wogole narazie :) ciesze sie ok to narazka KOMENTUJCIE KOCHANI ;*;*;*;* PoZdRO FoR BeAtKa;*,LaSiCa;*,LiPa;*,KaRoLiNka;*,SaNdY;*,IzUnKa;* od paula: magda dlaczego ty jestes taka pusta? wiem ze chcesz zeby ten blog byl fajny itd ale nie pomoze ci w tym kopijowanie czyjejs pracy ;/ doskonale wiesz ze ja te wiersze sama napisalam ;/ i te ktorych ja nie pisze sa podpisane autorem na moim blogu i tez dobrze o tym wiesz a wiersz ktory od ciebie wzielam TEN JEDEN WIERSZ! mie podpisalam go bo nie chcialas powiedziec kto jest jego prawdziwym autorem ;/ sama sie wkopujesz nie rozumiem cie przez ostatni czas tak strasznie sie zmienilas ;/ negatywnie... pusta lalka sie z ciebie zrobila na dodatek histeryczka po co to wsyztsko? po co...