[...]

 

 


Link :: 04.11.2005 :: 18:00
wezcie nie.. wszysko sie kasuje i notki i wszysko .. kasuje go papapa
Komentuj(0)


Link :: 05.11.2005 :: 17:43
EmMmMmMmA!!!
DoOoOoOoL =(

siemka! jak widzicie zmienilam szablon na taki ktory mi sie podoba.. mam dola.. ;/ niewiem chodzi znowu o przyjaicolki .. chcialabym zakonczyc to zycie i zaczac od nowya.. ale ja zawsze i ciagle pamietam niemoge.. gdy kogos spotykam znow mam ta maske... reaguje usmiechem i mowie ze wszysko ok.. a jest inaczej mam wszyskiego dosyc zebralo mi sie po tym jak czytalam archiwum na ilony blogu.. i choci rowniez o nia.. jest dziwnie juz koncze bo sily niemam by pisac papapapa
Komentuj(1)


Link :: 07.11.2005 :: 19:30
czesc

dol.. a przyjaciol brak dzis mialm juz taki dobry humor i momentalnie ktos to popsul... ja zawsze proboje byc wsparciem a reszta mi sie tak odwdziecza... hm.. tez zycie jest straszne mam go serdecznie dosc..
Komentuj(3)


Link :: 09.11.2005 :: 10:38
SiEmMmMaAaA!!
ChOrA =(, DokLadniEj pRzEzIeBiOnA

no bog mnie ukaral :p jestem chora.. no nalezalo mi sie chociaz jeden dzien odpoczynku od tej glupiej budy i polskiego.. aha wczoraj mialam wieczorek napoczatku nudmo jak zawsze potem .. hm.. glupio.. zdenerwowalam sie ;/ bo przyszli champion,pulas,mali (kuzyn),baku,papis ja nieam nic przeciwko nim ale dla reszty klasy bylo to niezreczna sytuacja no jeszcze Monia przyszla ale to klasa sie zgodzila pozniej oni poszli i iza,monia i sandra tez.. wkurzylam sie troche ale co tam bo pozniej bylo najfajniej pani oraganizowala konkursy ja tanczylam z wisla hehe no i dzieki nam ci co poszli i ci co nieprzyszli niemamy sprawdzianu ze slowek z angola ;D hehe fajnie a ja i tak bym niemiala wiecie tak sobie myslalam ze tak mialam kiedys zaje** klase no i wych.P.Sylwie ;* i ona byla od jangielskiego a moja nowa wych. tez jest od nagola i my bylismy P.Sywli pierwsza klasa wiecie w wychowawstwie i teraz tez jesem bo niemy bo nasza stara klase rodzielili ale wiecie jak ja kocham p.Sylwie ona jest taka super bylismy dla niej jak jej dzieci tak nas obdarowywala miloscia ale ja gadam hehe.. no.. ale pEdzia tez niejest zla.. ;/ hm.. no i cot tu pisac chyba nic juz a wiec pappapap

Nie ma Cię…
Byłeś?..
Chyba tak,
Przez chwilkę,
Jedną,
Ulotną
Zdawało mi się…
Nieważne.
Ważne że teraz Cię nie ma.
Teraz gdy łzy
Spadają
Bezwładne na moją poduszkę
Mocząc włosy
Twarz
Serce….
To które tak zraniłeś.
Komentuj(2)


Link :: 09.11.2005 :: 10:58
SiEmKa!
DlAcZeGo??

no teraz troszke smutniejsza notecka.. ;/ wiecie bede tu dodawala wiersze ale one sa takie drastyczne o cieciu sie nigdy tego nierobilam i niemam zamiaru.. ;/ ale mysle ze takiewiersze pasuja do tego szablonu...

DlAcZeGo?? wlasnie dlaczego ja mam takie zycie jest ono dziwne i smutne mam ego dosyc.. ;( weszlam na taki blog.. pisze to dziewczyna w podobnej bardzo sytuacji co ja kogos kocham a mnie nie.. niemam zadnych zaufanych przyajiciol.. chcialabym cofnac czas i naprawic wszysko i wrcic tam gdzie byl mi dobrze w taki czas gdzie bylam usmiechnieta ale ak sie nieda ale chcialabym wrocic

Złość…
Cholerna, paląca złość…
Na samą siebie…
Płacz.
Łzy.
Więcej łez.
Postanowienie.
Scyzoryk...
Tępy czy nie…
Obojętne,
Może się uda.
Tnę,
Ręce się trzęsą.
Gorąco…
Krew,
Ból,
Ulga….
Nareszcie…
Komentuj(3)


Link :: 13.11.2005 :: 17:48
Siemka!!

hehe no pisze noteczke bo jakos ostatnio mi sie niechcialo ylam z martynka na ceremoni 11 listopada pozniej poszlysmy do kosciola i usiadlysmy w 2 lawce a sie okazalao ze to byly dla gosci hehe za nami siedzial burmistrz jakies wojsko i.t.p.a obok jakis facet z radyjkiem i nagrywal wszysko beka byla 1 chlopak zemdlal i klika prawie.. u.. balam sie z deczka zeby ktos znajomy niezemdlal...

niedawno bylam nadmorzem z 2 bracmi fajne bylo ale zimno bry..a w sztumie obok jakiegos hipermarketu spalil sie samochod.. ;/hehe wiecie chyba zmieniam szablon bo mimo idiotek ktorymi sie nieprzejmuje mam bardzo dobry humor ;* hehe napisze pozniej buzka papapps

Pozdro dla Olci S.,Ilonki,Izuni,Ewelinki ;*
Komentuj(0)


Link :: 13.11.2005 :: 18:17
Hej!!

mam nadzieje ze podoba wam sie moj nowy szablonik bo mi bardzo hehe komentujcie buzka papapaps aha polecam blog www.olcia-serduszko.blog.onet naparwde sliuczny i ewelinki ale nieznam adresu buzka papapapas ;*
Komentuj(2)


Link :: 14.11.2005 :: 20:18
HeEeEeEeJ!! ;*

co tam u was?? bo u mnie dobrze ale idiotki znowu sobie jakies rzeczy wymyslaja mam tego dosyc ale coz.. nieprzejumje sie juz nimi a jutro wywiadowka bedzie krucho ;/ wiec moge dlugo nieposac notek a na angolu pani poprzesadzala i lasicia z olcia s. siedza za mna!! nic na lekcjach ogolnie sie niedzieje ale wiem ze starsznie zle sie czuje a po w-fie to myslalam ze zwymiotuje i pluca wypluje .. ;/ a sanda ta nowa kloezanka w klasie jest mila ale taka skryta prawie nic sie nieodzywa tylko do izy wiadomo przeciez znaja sie od dziecka hm.. co tu pisac nudy,nudy,nudy.. zaraz lece musze sie wykompac i.t.p hehe a wiec lece ;*;*;*;*

PoZdRO fOrR OlCiA S.,SaNdRa,BaSi,IzY i dla calej VIa i beznadziejnej Ic papap
Komentuj(0)


Link :: 15.11.2005 :: 18:03
SiEEEeEEEEEeEEma!!
WyWiAdOwKa ;-((( DlUgO mNie NiE zObAcZyCiE :-((((

no mama pojechala na wywiadowke .. ;/ krucho wlasnie tata wrocil mam nadzieje ze bez mamy

dzis z olcia s. i ewelina p. tak sie caly dzien w skzole smialam ze myslaam ze batman nam na matmie uwage w pisze a co na w-fiwe sie dzialo co nie dziewczynki ?? mam nadzieje ze bedzie jutro tak samo ;*

uf.. tata wrocil bezmamy ale i tak amam kiedys wroci

hehe ok papapapps ;*

PoZdRo FoRr OlCiA s. i EwElInKi P. hehe buzka dziewczynki ;*
Komentuj(3)


Link :: 17.11.2005 :: 19:39
EeEeEeElOoOo!!
W KoNcU jEsTeM..

hehe no tak ma pol godziny na kompa bo za mame zrobilam kolacje trzebna byc dobrym hheheh zasluzone 30 minut w skzole nic sie niedzieje ;/eheh tylko jutro 2 klasowy gera i angol u.. ;/
jak ja sie ciesze we wtorek i w srode mamy jakby wolne tylko przychodzimy na 2 godziny a czwartek i wtorek najwiecej lekcji przynajmniej jeden z nich odpadnie i chyba bedziemy szli do kina jak wiele klas hehe fajowsko bedzie amm nadzieje a pozniej cel ----> PoDsTaWoWkA hehe spotkam jablonke i martynie dzis jest dyskoteka dla kotow wlasnie trwa czyli dla mnie hehe ale nieposzlam bo:
po 1.Niemialam z kim mozna tak powiedziec jakbym chciala to bym miala
2.jutro 2 klasowy to wiecie postanowilam sobie powtorzyc
a po 3. mam poczucie humoru ale nienawidze ukladac wlosow a tam bylo tapirowanie :[

ale tak to bym poszla pewnie bedzie fajnie ;/ ale dobra bylo minelo hehe ok to chyba wszysko teraz gadam z MaLwA o klasowce z angola :/ ona juz miala hehe ok t apapapaps

PoZdRo FoR MaLwA,MaRtYnKa,JaBlOnKa,OlCiA s.,EwElInKa P. ;* bu$ka ;*
Komentuj(3)


Link :: 25.11.2005 :: 19:38
ElOoOoOoO!!!
DaWNO mNiE nIe ByLo CoOoOo??

hehe siemka ! no narescie jestem niedosc ze ta glupia kara to ejszcze komp sie zepsul juz wytrzymac niemoglam!! o boze coza meczrania!! hehe a tak ogolnie to nic sie nie zmienia tylko dni mijaja a za 7 DNI MAM URODZINKI hehe niemoge sie doczekac w klasie nudy nic sie niedzieje.tylko zaczelam chodzic na sksy z koszykowki hehe wiecie dziewczyny niektore to juz super graja ale troche pocwicze i bedzie GOOOd a z reszta mam w parku kosz, pilke do koszykowki jutro pocwicze hehe oczywiscie z OLUNIA i EWELINKA zawsze beczka dzis tak sie smialy niewiem na czym AA WIEM NA MATMIE!! tak sie cieszyly a olka to stale banana wali ciagle sie usmiecha suuuper no to konxcze

ok papapapas

POZDRO FOR OLUNI I JEJ PRZYSZKLEGO CHLOPAKA ,BISKA,JUSTYNKA,EWELINKA!! KOMENTUJCIE
Komentuj(6)


 

 

design by
malazlosnica

 


g.book

{linki}

 

2024
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2023
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2022
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2021
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2020
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2019
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2018
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2017
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2016
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2015
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2014
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2013
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2012
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2011
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2010
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2009
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2008
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2007
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2006
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2005
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń