[...]

 

 


Link :: 04.08.2005 :: 18:17
Elo!
Jak wiecie mam na imie Madzia i jestem z Prabut i ide do I gimn. ten blog mam od siorki ktora miala go kiedys ;D no tak a wiec...
ostatnio pokloocilam sie z koni jaka ona jest falszywa najpierw gdy poklocila sie z gosia to normalnie jak gosia do niej dzwonila smiala sie z niej i wogole a teraz jest z nia... :/ ona jest beznadziejna ale skonczmy temat debilek...:/ a dzien byl taki :
Wstalam o 10.30 rekord w wakacje poszlam do lazienki umylam sie,zjadlam sniadanko,zrobilam swoje,siadlam do kompa...posiedzialam na gg i na dwor z kasia.. na poczatku jak zwykle nudy ale potem zabawa z sasza i afera w parku przedcghwila wrocilam i wlasnie pisze noteczke ;d;d;d;;d;d;d pozniej napisze jeszcze o reszcie dnia
a teraz paappapapappas komentujcie ;* :
PoZdRo ;*
Komentuj(3)


Link :: 06.08.2005 :: 15:46
ELO!
no tak wczoraj bylam w gdansku bylo zarabiscie bylam na targu dominikanskim kupilam tam sobie na tym targu bransoletke z zoltych muszelek i kolczyki rozowe wiszace motylki sliczne :D:D:D a w takim wielkim centrum handlowym "Madison" kupilam 1 blzuke dla brata ffajna i plecak zarabisty oczywiscie dla mnie :P:P:P wiecie ze w tym sklepie madioson byly same znizki nawet 70% a samae dobre firmy jak top secret,diverse,big star,respect, i wiele wiele :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:DD::D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:DD:DD:D:D:D:D:D:D ZAJE**** :] a w jesce innym sklepie takim duzym 2 bluzki dla siostry jedna i dla mnie ale zarabiste :P:):):) fffajnie wogole bylo! a braciszek dzis wyjechal JEST!!!! JUPI!!! kuba wyjechal do wujlka :D JEAAA :):) a dzis pisalam duzo smsow pani sylwia wyjechala w gory,baska ma kotka co ma w dupie motorek,monia teskni,a gosia pytala sie czy gdyby koni chcialaby sie ze mna pogodzic czy bym sie zgodzila,AHA I Z MOJA KOCHANIUTKA ILONA ::D:D:D:D:D:D ;*;*;*;*;**;*;*;* i spotykam sie z nia i karolinka sz. w pon. :D ... i wiele wiele... a ja siedze w domu i pisze :D a na dworze deszcz pada! :[ cos nie komentujecie.. :( a wczoraj spalam z bulba u kolezanki a on u kolegi nie :P i zaraz idzie na urodziny :P hehehe no juz niemam chyba co pisac :P dobra papapapappas

KOMENTUJCIE! :):):):):D:D:D
A PRZED CHWILA PRZYSZLA KASIA (GROCHU) PO JAJKA I SOBIE POGADALYSMY PAPAPAPAPA :):):P:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
Komentuj(2)


Link :: 11.08.2005 :: 13:54
Yo :] NoCe w NaMiOcIe U MalWiNkI
witam hehe no tam wczoraj i przedwczoraj bylam u kolezanki malwinki pod namiotem.. bylo super byly tam ola j.(jablonka) zarabista dziewczynka barta kolezanka z klasy bylam z nia w kabinie ,martynka j. (bez przezwiska) kochaniutka kumelka znamy sie od malego tez bylam z nia w kabinie,marysia (nieznane nazwisko i przezwisko ) o bozzze ... zabic unicestwic wkurzajaca bardzo !! byla z malwinka w kabinie a teraz sama malwnika G.(golum,malwa) fffajowska kumelka ale smieszna no i bylo zarabiscie taka beka byla wczoraj nie nie wczoraj no mniejsza z tym ale w ostatnia noc jak sie wszyskie nienasmialysmy!tak nas malwina rozszmieszyla o boze ... jak sobie przypomne to do teraz chce mi sie smiac no fajnie bylo a ja wymyslilam nowa piuosenke dziwakow:
wlaz kotek na plotek i mruga oczkami... bo walna go mlotek jak mrugal
wlazl kotem na mniejszy plotek i ma zeza bo walnela go cegla jak robil zeza
wlazl kotek na najmniejszy plotek i ma dziure w tylku bo wlanela go gospodyni i ma dziure
KONIEC DD:
heheh no i dzis jeszcze idziemy do jokera bo zostalo nam z naszej skladki 40,30 zl a bylo 80 zl heheh
ale jak nas ktos straszyl boze... za pierwszym razem bylo najgorzej tak sie balam.. jezu.. no nie dziwcie sie bo jezeli ktos by krzyczal wasze imie i nazwisko jak oni to robili magdaaaa warumzer takim strasznym glosem to... a za 2 razem ktos chodzil kolo naszego namiotu to tez sie balam ale nie tak jak wtedy albo wtedy za 1 razem my mowim bo ten ktos klaskal a my jak jestes agnieszka mankowska klasnij 2 razy a on 4 razy klasnal lol idiota liczyc nie umie jak dziewczyny go nawyzywaly
dobra oniencze bo chyba to wszysko
Pozdro i caluski :* papapaps
AhA JeSzCzE jElEn MoJeGo wYkOnANIa :
YY
(O.o)
( )-
II II
heheh papapapa
Komentuj(1)


Link :: 22.08.2005 :: 12:50
ElOsIk! ;D
BiWak,GiMnAzJuM,NaUcZyCiElE,NoWa KlASa i WyChOwAWcZyNi ;D

siemka! sorki ze dlugo nie pisalam ale nie moglam wejsc ani na swego bloga ani na talka a wiec.. :/ hehe ale pisze teraz ;]
od piatku do niedzieli bylam na biwaku z moja siostra jej grupa burak,inta :P,jopen,jopek,kasia,natalka,olo,lechu,rumun no i ilonka to byla ze mna :P;] hehe no i bylo zarabiscie taka beczka ;d hehe ;] jopen przez caly czas gadal jak sjjje masz?,joopek takie teksty walil! jak np. mial jechac do sklepu i mowi no to rower pod dupe i jade nie? ;] hehe tak sie smailismy wogle kazdy cos powiedzial :P bylo zarabiscie jednej nocy ilona chyba ze 2 god smiala sie ciagle tak hahahhaha dobra nara ide spac i zaraz znowu :P hehe ;]ffajnie bylo ;D tylko zimno ale co tam :P
hehe a klasa no nawet nawet jestem w klasie z osobami ktore dobrze znam to Justyna Kwiatkowska,Izunia Tatara,Piotrek Krasinski,Rafal Piepiorka,Asia Bogatek,Ola Zboinska,Ewelina P`olec,Ola Stanczak,Kaja Kuncicka ;d fffajne osoby ;] a wych. Edyta Kowalska kazdy mowi ze mam najlepsza wych. hehe udalo mi sie ;] a gimnazjum ;/ no.. neiwiem jak sie polapie :P ale jeszcze nauczyciele od przedmiotow tego sie boje... ;/ hehe ale przezyje ;] ale jaka ilona ma klas.... ;/ uu.. heheh nie zazdroszcze :P
hehe no to wszysko chyba ;]
aha a wczoraj ewelinke spotkalam <:* dla niej> hehe
dobra spadam
papapapaps
POZDRO DLA WSZYSKICH Z BIWAKU ;D I NOWIEJ KLASY I WYCH.
A SZCZEGOLNE DLA BURAKA,JOPENA,ILONKI,JOPKA I EWELINKI ;D
PAPAPAPAPAPPAPAPAPAPS ;* KOMENTUJCIE ;D
Komentuj(2)


Link :: 31.08.2005 :: 13:13
ElOsIk :*
no to tak dzis ostatni dzien wakacji a wiec dlatego pisze notecze bo ostatnio niemialam czasu a to namiot u jablonki i spalam u Moni takze wiecie niemialam zabardzo czasu dopiero dzis... ale szybko minely mi te wakacje pod koniec byly najfajniejsze fajnie bylo wszedzie pod namiotem i u Moni hehehe chodzilysmy na podworko tam tez bylo zarabiscie no ale koniec .. juz niedlugo usiade w jednej lawce z izunia hehe
ale tez wczoraj byla beczka o ja!!! przyszly debilki i otwiera paula a ona: czego?! a one: jest magda? a mimo ze bylam paula powiedziala: niema! i trzasnela drzwiami! hehe ale to jeszcze nic poprzedniego dnia przyszly do mnie i oskarzyly mnie jeszcze o kradziesz grochowi pierscionka i lusterka odrazu cala chate jej wynioslam! no i ja trasnelam wtedy mocno drzwiami i przyszedl tata i wszysko mu wyjasnilam no0 i wczoraj znowu przyszly niewiem poco bo jak z dziewczynkami bylysmy u mnie w kuchni to one zapukaly do drzwi i ja juz mam podchodzic do drzwi a slysze mojego tate na korytarzu : moze panienki wejda do domu a one : nie nie nie! a napoczatku powiedzialy dziendobry hehe a tata : nie ale i tak musimy porozmawiac slyszlem ze madzia wam cos ukradla a one tak a co kolczyki aha prosze powiedziec ile te kolczyki kosztowaly a one niewiem dostalam je mowi grochu a tata ale jestescie pewne ze ona wam to ukradla a one tak a tata napewno a co zlapalyscie je zareke jak kradla? a one juz wystarszone bo moj tata krzyczal jezeli nie to ja porozmawiam z waszymi rodzicami a jezeli tak to prosze podac cene ja wam oddam pieniadze... a gosia nie jesli madzia tego nie zrobila to poco a tata wlasnie oto chodzi czy to niejest niegrzecznie codziennie ja nachodzic i oskarzac o kradziez jezeli nie zlapalo sie za reke? jezlei nie zlapalysmcie jej za reke to porozmawiam z waszymi rodzicami a jezeli tak to oddam pieniadze tylko prosze podac sume.. i dowidzenia pania i niechce pan juz tu widzec tata zamknal drzwi bo byly otwarte i koniec hehe ale wiecie jak szybko uciekly kazda do domu o tej poze nigdy sie nie rozchodza!! hehe i dobrze kuzwa juz mnie tak zdenerwowaly :[ hehe ale juz sie tu nie pokaza pod mojimi drzwiami nareszcie!!
dobra koniec tymi debilkami
no i wakacje w sumie byly fffajne ale szybko zlecialy ;/ no a teraz siedze w domu i myusle czy wy poktorej byscie byli stronie ?? newiem ale chetnie przyjme wypowiedzi i nie obraze sie jak bedziecie po ich a ja juz koncze :*
papapapaas ;* kocham was hehe pozdrowionka ;]
Komentuj(1)


 

 

design by
malazlosnica

 


g.book

{linki}

 

2024
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2023
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2022
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2021
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2020
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2019
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2018
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2017
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2016
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2015
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2014
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2013
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2012
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2011
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2010
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2009
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2008
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2007
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2006
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2005
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń