[...]

 

 


Link :: 02.10.2005 :: 19:07
†PrZyKrY,BoLeSnY wYpAdEk OtYlIi {)i(}...
JeJ bRaT sZyMoN,sIeDzAcY oBoK zGiNa Na MiEjScU [*]†


Otylia Jędrzejczak została przewieziona do szpitala w Warszawie. Stan zdrowia mistrzyni olimpijskiej jest dobry - poinformował ordynator oddziału chirurgicznego płockiego szpitala wojewódzkiego Włodzimierz Nowatorski.
Na wyraźne życzenie rodziny lekarze nie udzielają informacji, do którego szpitala trafiła pływaczka.

"Otylia odniosła niewielkie obrażenia kręgosłupa szyjnego, piersiowego i lędźwiowego, które nie wymagają leczenia operacyjnego. Ma też niewielką, zszytą ranę głowy" - powiedział dziennikarzom Nowatorski. Podkreślił, iż nie ma zagrożenia dla życia pływaczki.

Otylia Jędrzejczak trafiła do płockiego szpitala w sobotę wieczorem po wypadku samochodowym, do którego doszło w miejscowości Miączyn koło Czerwińska na drodze krajowej nr 62 Płock-Warszawa. Wyprzedzając sznur pojazdów, zjechała na lewy pas jezdni, a następnie do rowu. Jej samochód uderzył w drzewo. Na miejscu zginął 19-letni brat Otylii, Szymon.

Po przewiezieniu do szpitala Otylia Jędrzejczak przeszła kompleksowe badania, w tym tomografię komputerową kręgosłupa i USG jamy brzusznej, a także badania okulistyczne. Cały czas towarzyszą jej rodzice i lekarz polskiej kadry pływaków Robert Śmigielski.

"Do Otylii powoli dociera to, co się wydarzyło. Wydaje się, że jest osobą silną. To, że jest osobą wierzącą i są przy niej najbliżsi, na pewno jej pomaga" - przyznał Śmigielski. Dodał, że obrażenia jakich doznała pływaczka nie powinny wpłynąć na jej sprawność fizyczną w przyszłości, chociaż wymagać będą rehabilitacji, która może potrwać kilka miesięcy.

Śmigielski powiedział, że Otylia nie pamięta samego wypadku, a tylko częściowo to, co działo się potem, m.in. gdy prosiła, aby wyciągnąć ją z rozbitego auta.

W płockim szpitalu Otylią opiekuje się zespół lekarzy różnych specjalizacji. Niektórzy z nich pozostali przy pacjentce, mimo że skończyli już swój dyżur, rozpoczęty dobę wcześniej. Pływaczce pomaga też psycholog.†

PrZyKrO mI...
Nie oszukujmy sie dobra jechala za szybko.. wiadmo ale czy chciala tego an specjalnie spotkalam sie z opiniami,ktore byly okrutne..
ze chciala tego specjanie i wogole.. to nieprawda chcialaby smikerci brata??
Komentuj(0)


Link :: 08.10.2005 :: 19:29
ElOS!
ZyCiE,SzKoLa,UcZuCiA...
witam!
no takl pisze w duzzych przerwach ale coz poradze no szkola ... strasznie sie nudze bo jakos narazie wszysko sie psuje neiwiem.. tak jakos dziwnie kiedys.. spotykalam sie z przyjaciolkami.. i wogole bylo inaczej ;/ teraz siedze w domu nudze sie zadna przyjaciolka niema czasu.. ale zycie kiedys sie ulozy =]
szkola.. no tak neiweim na poczatku wydawalo mi sie trudno no bo bylo.. ale teraz juz sie przyzwyczailam.. i narzie niejest zle.. na kazdej lekcji sieedzie z IzUnKa no.. i tyle i czekam na moja kochaniutka MoNiSiE kiedy wroci z Angli ;D =)
a uczucia no jest tak... w niektorych gazetach ktore kupuje ja czy siostra czy mama czytam horoskop zazwyczaj w to niewierze... ale ostatnio przeczytalam ze za duzo przejmuje sie niektorymi sprawami az za duzo no i to byla prawda przejmowalam sie kazda glupia klotnia teraz postanowilam byc bardziej .. optymistka i to sie udaje wstaje juz w lepszym humorze.. i wogole.. jest lepiej... =] za to ja mysle ze chybaza duzo wymagam od przyjaciolek ale niektore sprawy tak mnie denerwuja ze szok!! ah.. :[
ok koncze =*
PoZdRO fOr BeAtKi,IzUnKi,IlOnKi,MOnIsI,MaLwInKi,StAsI,EwElInKi P. i MoJEGo KoChANeGo PoLaMaNcA =* EwElInKa UwAzAj Na W-F NaStEpNyM rAzeM bO zNoW cOs ZlAmIeSZ =] =) =*
PAPAPAP :* KOMENTUJCIE
Komentuj(3)


Link :: 10.10.2005 :: 10:28
ElOs!!
siemka!
siedze teraz na infie no i pisze na blogasku stasiunia opisala mnie na blogu no i zaraz wchodze przeczytac tez opisze was wszyskich ale nie teraz jak bede w domciu. dostalam przedchwileczka 5 ;D hehe dobra koncze ide na blogaska stasi papapapas ;*
Pozdro dla calej mojej nowej klasy =]
Komentuj(0)


Link :: 10.10.2005 :: 19:59
SsSsSiEmKa!! ;*
Opis przyjaciolek i kolezanek!

a wiec tak:

BiSkA!!:

Super przyjaciolka wspanialy charakter i wogole zawsze pomoze,doradz przez 6 lat chodzilam z nia do klasy kochanej VIa ale coz poszla do sasranego Kwidzyna do skzoly ale dalje utrzymujemy kontakt!! No ja wymyslilam klub Dziwakow no i ja jestem szefem z Mysza a Biska zastepca mojim!! kocham ja poprostu jak przypomne co na koniec my razem wyrabilaysmy ;* ah... szkoda ze poszlas tam.. ;] no to chyba tyle aha nie.. Biska jest wysoka ja wiem chyba blondynka krecone sliczne wloski oczki chyab niebieskie albo zielone cos takeigo ;] hehehe pozdro sloneczko!! kocham cie (ale niemyslcie ze jestem innej orientacji) jako przyjaciolke oczywiscie!! ;D hehe ok

OlA sTaSiA!!!:

no tak z stasia chodze dopiero 1 raz do klasy super kolezanka!! niebieskie oczy proste sliczne wloski i jest poprostu sliczna bardzo fajny charakter jak raz izunki niebylo to z nia siedzialam taka beczka ze szok!! zawsze rozumie tez ja normalnie kocham!! ;*

IlOnKa!!!:

super przyjaciolka niestety nie trafilysmy znowu razem do klasy szkoda ilonka ma ciemna karnacje czrane wlosy i proste kazdy chlopak za nia lata jest sliczna!! hehe zawsze zrozumie ZAWSZE!! wszysko i POMOZE!! charakter super newieim teraz szkoda ale sie tak nie trzymamy ale kiedys w VI kalsie .. o.. to inna sprawa ;* hehe kocham ja BARDZOOOOOO!!!!!!!!!

IzUnKa!!!!!:

No tak.. przyjaciolka kohcna zawsze broni ucisnionych.. ma dobre serduszko i smiesznego bratanka!! siedze z nia na kazdej lekcji i z nia zawsze jest beczka ;D izunka ma przepiekne wlosy takie krecone!! i jest bardzo ladna nierozumiem ze niekotrzy chlopacy niewidza niektorych dziewczyn niemowie o izie ale ogolnie ale wrocmy do izy ... ;D heheb no co tu pisac zawsze mozna sie z nia posmiac i pozartowac i z jej smiechem to juz wogole SUUUUPER!! buzka slonce! ;*

MoNiSiA!!!:

o boziu.. normalnie laska.. sliczna ona jest a siostre jaka ma zarabista!! z nia zawsze mozna naprawde powaznuie pogadac bardzo ja kocham!! mozna z nia siew posiac pogadam i ona zawsze ci doradzi!! coz tu pisac.. no charakter hm.. nerwus!! zawsze sie tak dzrze a potem sie smieje!! ;D teraz jej ostatnio niewidze bo przeciez jest w angli u tatusia i TEKNIE ZA NIA BARDZOOOOOOOOOO!!!!!!! ;* KOCHAM JA AH.. big buzka dla niej!! ;*

ok narazie to koniec na dzis chyba ;] papapaps
Komentuj(3)


Link :: 13.10.2005 :: 20:53
ElOs!!
DzIeN nAuCzYcIeLa =]

heej!! wiec dzis dzien nauczyciela ;D no i z tej okazji chce zlozyc wszyskim nauczycielaom wszyskiego naj naj naj naj =* a szczegolnie pani E.KoWaLsKiEj nowej wych. i straej wych.pani SyLwI NaWoTkI =*=*
no i bylo przedstwienie dla nauczycieli i bylo super a jak piknie sopiewaly KlAuDiA z MaRuNiA super poprostu!!! ;D :] a w skzole nic sie niedzialo ale jutro sie bedzie dzialo mimo ze jest juterko wolne ale.. ja ide z moja klasa nasza kl;ase odnawiac i wszysko ozdabiac bo ona jest beznadziejna!! ok koncze bo sis chce ;* papapas PoZdRo FoRr AlL =*=]KOMENTUJCIE!!
Komentuj(1)


Link :: 15.10.2005 :: 19:42
SiEmKa!!
DzIeN jAk Co DzIeN!! =]

no tak jak pisze dzien jak co dzien nic sie nie dzieje =/ Zero =/ dzisiaj beczka byla jak sie bawilismy w chowanego bo martyynka z damianem przyjaechalui i jak sie przebieralismy ciagle sie smialismy ;D ale jutro niedziela i znowu szkola o nieee!!hm.. co tu jeszcze pisac no wlasnie slucham muzyki i .. piszee bo w pokoju sie rodzenstwo wyzywa beczkaa... bo rodzicow niema.. czekajcie musze zaiterweniowac chwila ok juz no niema juz co pisac ;] hehe dobra lece i pozdrofionka dla mojej kochanej BiSkI ;* i OlCi S. MaLeGo NeRwUsKa!! ;* hehe buzka
Komentuj(2)


Link :: 18.10.2005 :: 20:16
SiEmKa!!
PoWrOt MoNiSi =*,SzKoLa,UrOdZiNkI sUcHi!!

no tak monia wrocila przedwczoraj ;D bardzo sie ucieszylam bo tak jestesmy z iza na 2 pietrze bo tam mialysmy lekcje i ona mowi zebysmy poszly na dol zeby zobaxczyc plan i tak iza mowi a wiesz ze monia przyjechala ? a ja TAAAK??!! a ona no dzwonila do mnie.. heheh dzis bedzie w szkole ;D a ja ale super i ciagle schodzimy ze schodow i patrze nagle monia a ja AAAAAAAAAAAAAAA!!! a caly korytarz na mnie hehe jak ja sie ucieszylam a jakie mi zajeb***** skarpetki kupila takie strasznie meciutkie takie puchowe ale takie suuuuper ;D a izie kupila takie sliczne kolczyki!! ale tak sie ucieszylam Kocham cie monia!! =* buzka

szkola.. hm.. no skzola bozeee trudno.. a szczegolnie na tym nuuudnym polaku i teraz na dodatek mamy krzyzakow oczwiscie nie przeczytalam bo bym chyab glupia byla a kalsa beznadziejna ogolnie poza paroma osobami ale czasami to jest taka beczka na lekcjach

jutro suchi urodzinki!! mam cos dla niej ale opisze wam jutro WSZYSKIEGO NAJ NAJ NAJ NAJ NAJ SUCHI!! BUZKA SLONECZKO =*
chcecie to mozecie w komentarzach pisac dla niej zyczonka :d

hehe ok koncze papapapas KOMENTUJCIE
Komentuj(3)


Link :: 29.10.2005 :: 19:03
SiEmKa!!
SzKoLkA,KlOtNiA z DebIlKaMi,SwIeTo ZmArLyCh,DzIsIeJsZy DzIoNeK

sorrki zedlugo niepisalam ale szkola...
no tak .. pierwsze szkola.. ah.. no ciezko.. ;/ a szczegolnie z polaka bo krzyzakow omawiamy i takie nudy ze szok.. :[ no a tak to reszta jakos ujdzie.. ale klasa hm.. no taka sobie ;/ aha.. ostnio mielismy miec nowa kolezanke sandre w kalsie byla 1 dzien niemke ale jakos sie jej tu niespodobalo ;/

klotnia.. no tak wczoraj uslyszlam od pewnych osob ze gosia i kostka i grochu rozeslaly wogole po calych prabutach ze mnie i wogole reszte osob wychowoje ulica.. tak sie wkurzylam.. i teraz takie ploty rozesle na ich temamt ze szok!!!!!!!

no tak niedlugo swieto zmarlych i teraz 4 dni wolnego ;D jeaaaa a najbardziej lubie w swieto zmarlych chodzic po cmentarzu tak wszedzie znicze pieknie swieca i wlasnie ide z dziewczynkami pod wieczor zobaczyc ah.. super ;D [*][*][*]

no tak dzis pojechalam z chrzesnymi i mama na cmentarz posprzatalam troszke.. i poszlam na spotkanie z jablonka ;] poczekalam chwile niebylo jej to poszlam do martynki i nagle dzwoni jablonka i przyszla do nas a potem poszlysmy do martynki na chwile a potem do jablonki taka beczka byla ze szok jak sie bawilysmy w W11 heheheh super bylo ;D jutro nieweim co bede robila ;/ hehehe ale to sie zobaczy jutro ok chyba wzysko a wiec koncze...

PoZdRo DlA wSzYsKiCh ;*
Komentuj(1)


Link :: 30.10.2005 :: 17:49
EmMmMmMaAaA!!
KoScIoLeK,u JaBlOnKi,CmEnTaRz

no takm dzis poszlam na 11.30 z jablonka do kosciolka martynka tez miala isc ale niestety chora.. ;/ i tam siedzilaysmy w 1 lawce i takie slodkie dziecko przybieglo i tak biegalo i sie cieszylo a jak spojrzalo na jablonke i ucieklo o malo sie nie rozplakalo hehe wiedzialam ze jablonka jest taka przerazajaca

potem poszlysmy do martynki ale akurat wychodzila do kosciola nierozumiem z nami niemogla isc a z mama mogla to poszlysmy do jablonki taka beczka byla jak dzwonilsymy do.. niewazne ale chyba najwieksza beczka byla z Gory... hehe aha do niej:
Gora debilko chcesz to sobie mozesz nadal pisac te swoje bezsensowne smsy.. mnie to nie ruszaa..
a tak pozatym to bylo fajnie a szczegolnie jak mialam przejsc kolo draka o boze zrobilam sie balada jak sciana.. boje sie takiego bydlaka jak byl maly to wygladal na bezbronego a teraz?? ale fanie bylo jak na sebka i jabola zucil sie drako bo probowali przejsc a sebek to wyfrunol z tego ogrodka

potem po jakims dluzszym czasie spedzonego u jablonki w pokoju postanowilsmy isc na cmentarz niedaleko.. i tam zrobilsmy taki grob jeden jakas tam przyszywana rodzina jablonki niewiem.. i tak posto bylo a po naszym odwiedzeniu odrazu sliczniej heheh... no i poszlam do domciu.. aha .. i jeszcze poszlysmy do martynki te wyjscie jej do koscioola pogorszylo jej stan zdrowia bo przez domofon miala taki zachrypniety glos.. straszny ..

ok myskam.. to chyba wszysko

PoZdRo FoR MaRtYnKa i JaBlOnKa... AhA i WsZySkIeGo NaJ NaJ NaJ
NaJ NaJ NaJ NaJ NaJ NaJ NaJ NaJ NaJ NaJ NaJ NaJ NaJ NaJ NaJ NaJ
DlA MaRuNi KtOrA mA dZiS uRoDzInKi ;*;*;*
Komentuj(6)


 

 

design by
malazlosnica

 


g.book

{linki}

 

2024
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2023
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2022
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2021
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2020
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2019
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2018
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2017
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2016
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2015
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2014
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2013
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2012
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2011
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2010
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2009
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2008
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2007
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2006
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń
2005
grudzień
listopad
październik
wrzesień
sierpień
lipiec
czerwiec
maj
kwiecień
marzec
luty
styczeń